«Фронтальна камера на передній панелі смартфона стане невидимою, при цьому це ніяк не впливатиме на її роботу»

Компанія Samsung не так давно представила відразу кілька типів дисплеїв, які мають вирізи різної форми під фронтальну камеру (Infinity-O, як у Samsung Galaxy S10, а також Infinity-U і Infinity-V).

В кінцевому результаті розвиток технологій дозволить перемістити не тільки фронтальну камеру, але і інші датчики прямо під поверхню екрану. Раніше про це говорили тільки аналітики і інсайдери, а тепер цю інформацію підтвердили в Samsung офіційно.

Джерелом виступив віце-президент підрозділу Samsung Mobile Communication R & D Group Display Ян Бюнг-Дук (Yang Byung-duk), який відразу уточнив, що не варто очікувати чогось подібного вже в Samsung Galaxy S11.

“Незважаючи на те, що протягом наступних року-двох не можна буде зробити повністю безрамковий дисплей без будь-яких отворів, технології будуть розвиватися. В результаті фронтальна камера на передній панелі смартфона стане невидимою, але це ніяк не впливатиме на її роботу”, – Ян Бюнг-Дук.

Аналогічну заяву сьогодні зробив інсайдер Ice Universe, який зазначив, що вже в цьому році на ринку з’являться смартфони з вирізами зменшеного діаметра.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут