Хоча смартфон середнього класу від Google буде випущений в найближчому майбутньому, зараз ми спостерігаємо першу витік того, що може стати наступником Google Pixel 3 XL. Так, той, що з величезною рискою для камери. Сьогоднішня витік походить від SlashLeaks у вигляді наступного двовимірного малюнка.
Хоча ще занадто рано підтверджувати справжність малюнка, хлопці з Phone Arena зробили реалістичний макет просочившегося дизайну. Давайте подивимося ближче.
Почнемо з того, що передня частина телефону дуже схожа на Samsung Galaxy S10 +. На передній панелі телефону встановлена ​​подвійна камера, яка, ймовірно, буде оснащена широкоформатним / стандартними камерами, як ми бачили на Pixel 3 і 3XL. Що стосується лицьових панелей, то навколо телефону практично немає лицьових панелей. Є також два прорізи для динаміків – одна над дисплеєм і одна під дисплеєм.

У всіх телефонах від краю до краю, які ми бачили в минулому році або близько того, зазвичай є або виїмка, або товстий нижній край, і цей малюнок виглядає так, як якщо б він мав рівномірну лицьову панель по всьому периметру дисплея, як і iPhone нинішнього покоління – ну, мінус відмітка.

Хоча цього не було видно на кресленні, творець рендеру припустив, що в телефоні може бути встановлений сканер відбитків пальців. Цікаво, чи піде Google цим шляхом взагалі або вибере бічній сканер відбитків пальців?

Інший цікавий момент – подвійні камери на задній панелі. Незважаючи на те, що ми побачили стандартизацію подвійних камер і тепер бачимо, що потрійні камери стають все більш стандартними в галузі, Google Pixel 3 і 3XL випущені з однією камерою. Якщо в цьому році Google вирішить піти на подвійний перехід, нам буде цікаво, чи буде він пропонувати функції, відмінні від можливості перемикатися між стандартними і широкими камерами.

Ми очікуємо, що Google Pixel 4 буде анонсований на наступному заході по запуску Made By Google, яке зазвичай відбувається в жовтні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут