Apple Watch Series 3 на даний момент не є самою останньою моделлю розумних годинників від купертіновского компанії. Однак незважаючи на те, що вони не є якою-небудь гарячою новинкою, або новим словом в світі технологій, вони можуть стати вашим першим годинником від Apple. Придбання цього годинника саме зараз буде прекрасним рішенням, адже тепер Apple Watch Series 3 є не тільки красивим і багатофункціональним пристроєм що чудово носиться, але крім цього ще й вкрай доступним доповненням для вашого iPhone. Спільне використання Apple Watch і iPhone виведе ваш досвід експлуатації пристрою на абсолютно новий рівень. До чого ж була вся ця демонстрація всім відомих Apple Watch? А до того, що для всіх любителів яблучної компанії, вартість даного пристрою в популярній мережі Американських магазинів електроніки «Best Buy», тепер починається від 199 доларів за 38-міліметрову модель з вбудованою функцією GPS. Це, безумовно, є неймовірно привабливою ціною для такого приємного і корисного пристрою.

Згідно рецензії експерта в області технологій Дена Сейферта, щодо Apple Watch Series 3 без модуля LTE: «Це дуже швидкий, і самий мобільний пристрій на сьогоднішній день. Тут є найкраща підтримка сторонніх додатків і їх інтеграції. Ну а час автономної роботи Apple Watch Series 3 досить вражаюче, адже навіть при вкрай активному використанні, немає ніякої потреби заряджати їх кожен день ».

Мережа магазинів «Best Buy» пропонує 38-міліметрову модель за 199 доларів США в кольорі «Space Grey» і чудовим алюмінієвим корпусом, а так само з чорним спортивним ремінцем в комплекті. Ну або ж з срібним алюмінієвим корпусом і, відповідно, білим спортивним ремінцем. У тому випадку, якщо вам потрібен варіант на 42 міліметра, то ви можете придбати їх в абсолютно тих же кольорах, що й 38-міліметрову вищевказану модель.

Ну а в тому випадку якщо ви вирішите, що вам все-таки необхідна версія Apple Watch Series 3 з підтримкою LTE, то ви так само зможете знайти її за найнижчою за весь час ціною. 38-міліметрові Apple Watch стоять 299 доларів, якщо купувати в «Best Buy» або на «Amazon». Пристрої, з підтримкою функцій GPS і LTE в «Best Buy» оснащені спортивним ремінцем темно-оливкового кольору, який набагато краще, ніж стандартний прогумований спортивний ремінець, який ви отримуєте при покупці через Amazon.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут