Сьогодні створити смартфон з просто гарною камерою вже недостатньо. Необхідно заявити про те, що вона пропонує якісь свої унікальні особливості і фішки. Для флагманів серії Huawei P це стала оптика Leica, багатомодульність і повноцінний зум. Не стали змінювати цього підходу і при створенні лінійки Huawei P30. Напередодні майбутнього релізу компанія опублікувала тизери з акцентом на наближення і збільшення віддалених об’єктів або виділення окремих фрагментів. Слоган, який написаний на промо-плакатах звучить як «міняй правила».

Крім акценту на оптичний зум, нові флагмани Huawei запропонують підтримку нічного режиму, що підвищує якість знімків, створених в умовах недостатнього освітлення. Про наявність цієї фішки кажуть тизери компанії, які закликають користувачів мислити нестандартно і «шаблон не здатний запропонувати ідеальні нічні фото». Всі ці посили вказують на те, що смартфони сімейства Huawei P30 отримають флагманські датчики і оптику з пристойною світлосилою.

 

Нагадаємо, що не так давно віце-президент компанії Клемент Вонг повідомив про те, що Huawei P30 Pro володіє камерою-перископом для суперзум. А також прозвучала амбітна заява, що флагман запропонує революційну камеру і вона змінить правила гри. Що ж такого в результаті придумала на цей раз компанія, дізнаємося 26 березня під час презентації серії Huawei P30.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут