Користуватися хорошим дорогим смартфоном хоче кожна людина, але не всі готові віддавати за такі великі суми грошей, скільки вони зазвичай коштують. Втім, кожен раз при покупці нової моделі віддавати більшу грошову суму більше не була необхідною, оскільки магазин Huawei запустив спеціальну тимчасову акцію, яка дозволяє безкоштовно обміняти будь-який старий смартфон на новий, хоча звичайно ж є деякі обмеження по частині того, які мобільні пристрої підлягають обміну , а які – ні.

Щоб ще сильніше зміцнитися на ринку електроніки, компанія Huawei по всьому світу запустила спеціальну програму, яка дозволяє безкоштовно міняти старі смартфони на нові. Скористатися спеціальною пропозицією дуже просто. Необхідно оформити заявку на офіційному сайті, відвідавши розділ Trade In, вибравши свій телефон і всі пошкодження, які він має. Так-так, до обміну приймають навіть такі мобільні пристрої, які мають значні косметичні дефекти.

Після діагностики смартфона, яка проводиться за кілька днів, компанія-виробник назве суму грошей, яку вона готова запропонувати за телефон. Їй можна буде оплатити до 100% від ціни будь-якого смартфона Huawei або Honor з будь-яких, доступних в наявності. Таким чином, якщо стару модель оцінять в досить велику суму грошей, можна буде отримати новинку абсолютно безкоштовно, і нічого доплачувати при цьому зовсім не доведеться. В інших же випадках різницю доведеться доплатити з власної кишені.

До обміну приймають більше сотні різних моделей, а випущені вони можуть бути компаніями Apple, Samsung, Xiaomi, Sony, OnePlus, HTC, LG, Meizu, Huawei і Honor. Таким чином, як легко можна помітити, офіційне представництво китайкою корпорації пропонує позбутися від старого смартфона практично від усіх відомих брендів. Викуплена продукція потім буде продана спеціальній компанії, яка проведе відновлення мобільного пристрою і запустить його в продаж в інших країнах світу.

1 коментар

  1. Развод для лохов. Сдай свой старый смартфон, который ты покупал за 3000 грн,тебе возвратят 1000 и добавь 8000 для покупки нового.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут