Рахувати гроші в чужій кишені, звичайно, моветон, але для журналістів видання TechInsights, це улюблена справа. Вони із завидною регулярністю проводять розтин новеньких флагманів, а все для того, щоб підрахувати собівартість комплектуючих. На цей раз вони взялися за Samsung Galaxy S10 + на базі чіпа Exynos 9820 з 8/128 Гб пам’яті. Це одне з технічно досконалих пристроїв нинішнього року, тому завжди цікаво дізнатися, в яку копієчку влітає виробництво такого продукту.

Передбачувано, за оцінкою TechInsights новинка виявилася найдорожчим мобільником з коли-небудь створених пристроїв компанії в серії Galaxy S. Обходиться Samsung флагман приблизно в $ 420, що на $ 40 більше собівартості Galaxy S9 +. Для порівняння вартість комплектуючих iPhone XS і iPhone XS Max становить приблизно $ 443. За даними TechInsights найдорожчим компонентом флагмана став Infinity-O дисплей діагоналлю 6,4 дюйма з вартістю $ 86,5, включаючи і ультразвуковий сканер відбитків пальців. Ще однією дорогою деталлю став чіпсет Exynos 9820 з цінником $ 70,5 і це за умови, що він на $ 10 дешевше Exynos 9810. В $ 56,5 експерти оцінили вартість компонентів основної та фронтальної камер, оперативної та вбудованої пам’яті – $ 50,5.

У США цей смартфон продають за $ 1000. Так що ж виходить, Samsung безжально наживається на користувачах, заробляючи майже $ 600 на кожній проданій трубці? Безумовно, Samsung багата і прибуткова компанія, яка не буде працювати собі в збиток і прагне заробити, випустивши один з найдорожчих смартфонів. Але перш ніж критикувати, сюди варто було б додати те, скільки грошей вкладено в розробку пристрою і його збірку, софт, просування і маркетинг. Так що далеко не всі гроші в результаті потрапляють в казну Samsung, але, тим не менш, рентабельність її бізнесу майже напевно велика.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут