Обидва мобільних пристрої від Apple або Google заслуговують на увагу, тому експертам довелося ретельно порівнювати їх при визначенні кращого.

Експерти визначили кращий смартфон преміум-класу. Чи переможе iPhone XR проти Pixel? Гаджет iPhone XR має тонкі рамки, виїмки і елегантний корпус зі скла і металу. На відміну від інших Apple, він поставляється в шести кольорах, включаючи яскравий-червоний, синій, жовтий і кораловий на додаток до стандартних чорним і білим. Також він має великий 6,1-дюймовий екран з покриттям, яке Apple називає «найміцнішим склом з коли-небудь існували».

Pixel 3 менший за розмірами, що робить його зручним у носінні. Він має більш тонкі рамки і глянсову підкладку навколо телефону. Це додає більше блиску. Кольори на включеному екрані виглядають більш різкими, ніж на iPhone.

Що стосується батареї і зарядки, то експерименти показали, що iPhone XR швидший, а його батарея працює довше. В окремих випадках смартфон Google виконував свої функції повільно, тому не може називатися найкращим.

Pixel використовує новітній Android 9.0 Pie від Google і є одним з перших пристроїв, які отримують регулярні оновлення від Google. IOS від Apple має багато переваг, наприклад, кращі мобільні ігри зазвичай з’являються на iOS до Android.

Як бачимо, iPhone продовжує зберігати свої позиції і не поступається новітнім смартфонам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут