«Яблучна» компанія звернулася до відомства США, яке займається видачею патентів. Її мета – отримати дозвіл на технологію «стереофонічного динаміка», схожу на інновацію LG G8.

Однак відомство Штатів не видало компанії дозвіл на подібний патент. Причиною відмови стала висока ідентичність пропонованого патенту з технологією LG G8 – «стереофонічним динаміком Crystal Sound OLED». Apple хотіла узаконити швидше логічне продовження цієї розробки, але не інноваційну технологію. Аналогічним промишляє і китайська компанія Xiaomi, яка часто повторює новинки за Apple, але тепер купертіновці самі зіткнулися з такою проблемою.

Стереофонічні динаміки Crystal Sound OLED випромінюють звук за допомогою низьких вібрацій дисплея, а не через стандартний динамік. Задумка LG реалізована тільки для аудіо за телефонним дзвінком. Apple же хоче допрацювати ідею і зробити доступною звукову вібрацію всього кільця навколо дисплея.

Патент докладно описує нюанси проектування і дизайну, проте, не розкриває всієї суті розробки. Особливо цікава практичність даної технології. Проблема полягає в тому, що ця система передачі звуку не здатна передавати гучні вібрації. Відповідно вона підійде лише для телефонних дзвінків.

Apple копіює задумки у LG, щоб повернути лідерство на ринку Hi-Tech. Можливо, Apple постарається виправити ці недоліки, однак, ніяких гарантій немає. Адже патент це одне, а практична реалізація інше.

24 лютого 2019 LG вже запустила флагман G8 з системою «Crystal Sound OLED». Apple поки лише може продовжити розвивати ідею без патенту на чужу технологію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут