Попри всі чутки, що компанія Meizu переживає не найкращі часи і їй необхідно впоратися з фінансовими проблемами, вона продовжує працювати і творити нові смартфони. Навесні нам покажуть флагмани Meizu 16S і Meizu 16S Plus, а також очікується поповнення в рядах ігрових мобільників – Meizu 16T. Але їх реліз повинен відбутися ближче до кінця цього місяця, а на даному етапі компанія готується до прем’єри Meizu Note 9 і відбудеться вона 6 березня. Сьогодні прийшло повідомлення, що в цей день може пройти реліз ще одного смартфона.

Йдеться про лайт-версії Meizu Note 9, фото якої сьогодні з’явилося в мережі. Особливо розгледіти новинку не вийде і ясно лише те, що вона буде відповідати актуальним трендам і отримає витягнутий екран з невеликими рамками з боків, а от нижній відступ не самий маленький. Мета світлини – розповісти про характеристики пристрою.

Очікувано, спрощення торкнулися начинки Meizu Note 9 Lite. Зазначено, що апарат побудований на Snapdragon 660, володіє дисплеєм дозволом 2244х1080 точок, основною камерою на 12,2 Мп і працює під управлінням Android 9.0 Pie. За підсумками випробувань в бенчмарку AnTuTu смартфон набрав 144 020 папуг. Ряд китайських джерел висловилися на користь того, що вихід такої моделі здається кроком логічним і можливим. Для конкуренції з Redmi Note 7 Pro компанія випустить Meizu Note 9, а його лайт-версія стане суперником Redmi Note 7.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут