На цьому тижні компанія Apple представила три нових iPhone , ціни на які у багатьох викликали несхвалення. Навіть iPhone XR виявився далеко не таким доступним, як очікувалося. Компанія Xiaomi не упустила можливості пожартувати над конкурентом, показавши, що можна купити замість «яблучних» новинок.

Після презентації Apple компанія Xiaomi представила три набори гаджетів, які отримали назви відповідно до новими моделями iPhone: XR, XS та XS Max. Коштують вони приблизно стільки ж, скільки і просить американська корпорація за свої смартфони в Китаї.

Замість iPhone XR компанія Xiaomi пропонує придбати за $ 945 смартфон Mi8 SE (6 + 128 ГБ), фітнес-трекер Mi Band 3, ноутбук Mi Notebook Air 12.5 (4 + 256 ГБ) і гарнітуру Mi Bluetooth Headset Mini.

За ціну iPhone XS ($ 1 266) у Xiaomi можна придбати набір з смартфона Mi Mix 2S (8 + 256 ГБ), фітнес-трекера Mi Band 3, ноутбука Mi Notebook Air 13.3 і гарнітури Mi Bluetooth Headset Mini.

Найдорожчий набір XS Max ($ 1 397) включає смартфон Mi8 (6 + 128 ГБ), фітнес-трекер Mi Band 3, ноутбук Mi Notebook Pro і бездротові навушники Mi Bluetooth Collar Headset.

Важливо відзначити, що вартість смартфонів Apple вказана для китайського ринку і з урахуванням податків, тоді як на американському сайті показуються ціни без податків, через що вони здаються меншими, ніж в інших країнах.

джерело: gizmochina.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут