Найбільшим попитом користуються смартфони Xiaomi з найнижчими цінниками, проте багато покупців потребують мобільних пристроїв з більш просунутим технічним оснащенням. У прошивці MIUI 10, випущеної кілька годин тому, вдалося виявити зображення секретного кращого смартфона бренду, поява якого очікується лише у вересні нинішнього року, тобто десь через два місяці. Цей апарат отримає передове технічне оснащення і унікальний зовнішній вигляд.

Йдеться про ще неанонсовані смартфоні Xiaomi Mi MIX 3, якому приписують 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 845 з частотою 2,8 ГГц, 8 ГБ оперативної і 256 ГБ постійної флеш-пам’яті в топовій і найбільш просунутій модифікації. Мобільний пристрій, як можна помітити на зображеннях з прошивки MIUI 10, володіє унікальним за своєю суттю екраном, у якого немає вирізів, а рамки зверху і знизу мінімальні.

Очікується, що головною особливістю цього телефону стане висувна фронтальна камера, яка буде висуватися менш ніж за одну секунду з верхнього торця телефону. У неї може виявитися вбудований повноцінний сканер особи Face ID, аналогічний такому як в iPhone X. Також Xiaomi Mi MIX 3 гарантовано отримає сумісність з бездротовою зарядкою за стандартом Qi, причому, швидше за все, підвищеної потужності.

На знімку видно, що на правому торці телефону знаходиться дві кнопки, тоді як на лівому – одна. Можливо, вона відповідає за виклик голосового помічника, який виявиться вбудований в прошивку MIUI 10. Офіційний анонс секретного смартфона компанії Xiaomi відбудеться зовсім скоро – у другій половині вересня цього року, а коштувати цей апарат буде близько 15 000 гривень, по крайній мірі на території Китаю в офіційних магазинах виробника.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут