За два тижні до презентації Samsung Galaxy Note 9 в мережі з’явилися зображення офіційних аксесуарів для майбутнього флагмана південнокорейського виробника. На наданих інсайдерами рендерах показані всілякі чохли разом з самим пристроєм і стилусом S-Pen в різних варіантах забарвлення.

Судячи з рендерів, Galaxy Note 9 вийде в чорному, синьому, мідному і рожевому кольорах. Синя модель, як уже стало відомо, буде поставлятися з жовтим стилусом S-Pen. За допомогою останнього можна буде управляти відтворенням музики і камерою, розблокувати смартфон і запускати додатки.

Один з фірмових чохлів отримає прозору передню кришку, через яку видно час, повідомлення та іншу інформацію. Аксесуар можна використовувати в якості підставки.

У ще одного смарт-чохла для Galaxy Note 9 будуть вбудовані в кришку світлодіоди, що відображають різну інформацію.

Також для Galaxy Note 9 вийде міцний чохол без кришки для захисту екрану. Аксесуар забезпечить відкидну підставку, щоб користувач міг розміщувати смартфон на столі для перегляду відео або ігор із зовнішнім контролером.

Офіційна презентація Galaxy Note 9 відбудеться 9 серпня. Виробник підтвердив, що однією з особливостей апарату стане збільшений час автономної роботи. За наявною інформацією, гаджет отримає акумулятор місткістю 4 000 мАг. За іншим характеристикам новинка буде схожа з вже вийшли Galaxy S9 Plus.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут