Додатки з найбільш високим ступенем ризику потрапляють в чорний список різних компаній.

Стало відомо, які мобільні додатки несуть загрозу користувачам смартфонів і часто потрапляють в чорний список різних компаній. Щорічний рейтинг таких програм опублікувала фірма Appthority.

Так, перші позиції в списку додатків для iOS-пристроїв зайняли месенджер WhatsApp, Facebook Messenger і Waze. Рейтинг Android-додатків очолили WhatsApp, Facebook Messenger і сервіс Telegram. У другому кварталі Waze і Telegram стали новачками в рейтингу.

Додатки потрапляють в чорний список компаній з різних пов’язаних з безпекою причин, включаючи підозрілу поведінку і ризик витоку даних, невідповідність політикам безпеки і занепокоєння з приводу обробки інформації. У другій чверті в рейтингу додатків, найчастіше потрапляють в чорний список, виявилися Android- та iOS-версії Facebook Messenger і WhatsApp, а також Wickr Me для Android і Tinder для iOS.

За даними дослідження, більшість програм виявилися в рейтингу в зв’язку з тим, що допускають витік даних, наприклад, відправляють адресні книги і SMS-повідомлення, схильні до вразливостей або відключають встановлений за замовчуванням протокол HTTPS.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут