Вірус може управляти зараженими пристроями через Telegram

Фахівці ESET, міжнародної компанії-розробника антивірусного ПО, виявили небезпечний вірус для Android-пристроїв, яким керують через бота в месенджері Telegram.

Шкідлива програма HeroRat атакує жертв, які скачали підроблені додатки в неофіційних магазинах.

Після установки шкідливого ПО, додаток показує повідомлення, що не може працювати на цьому пристрої і нібито видаляється. Але насправді таким чином активується троян, який здатний викрадати дані зі смартфона і змінювати його налаштування.

HeroRat бере захоплений гаджет під повний контроль: перехоплює трафік мобільного пристрою, краде зберігається на ньому інформацію і самостійно змінює настройки. Кіберзлочинці можуть дистанційно керувати його діями через бот в месенджері Telegram.

Автори трояна продають його всім бажаючим в трьох комплектаціях. Залежно від набору функцій вартість алгоритму складе від $ 25 до $ 100. Вихідний код хакери оцінили в $ 650.

Фахівці з кібербезпеки рекомендують Android-користувачам не взаємодіяти з неофіційними магазинами додатків. В основному новий вірус поширюється в Ірані, при цьому в офіційному магазині Google Play його не виявили.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут