Не встигла Apple випустити оновлення iOS 11.4.1, як зломщики смартфонів по обидва боки закону вже не злюбили деякі нововведення, що з’явилися разом з релізом.

Основна зміна стосується роботи Lightning-порту. Роз’єм стає неактивним, якщо пристрій не було розблоковано за допомогою код-пароля протягом останньої години. Це ускладнює процес злому смартфона як для злочинців, так і для співробітників поліції.

Мета нововведення – захистити конфіденційність користувача.

«ЯКЩО ВИ ПОПЕРЕДНЬО НЕ РОЗБЛОКОВУВАлИ ЗАХИЩЕНИЙ ПАРОЛЕМ IOS-ГАДЖЕТ АБО НЕАКТИВОВАНий ПРИСТРІЙ І НЕ ПІДКЛЮЧАЛИ ДО НЬОГО USB-АКСЕСУАРИ ПРОТЯГОМ ОСТАННЬОЇ ГОДИНИ, ВАШ IOS-ДЕВАЙС НЕ ЗВ’ЯЗУВАТИМЕТЬСЯ З АКСЕСУАРОМ АБО КОМП’ЮТЕРОМ, А В ДЕЯКИХ ВИПАДКАХ, НЕ БУДЕ І ЗАРЯДЖАТИСЯ. ВИ МОЖЕТЕ ПОБАЧИТИ ПОПЕРЕДЖЕННЯ З ПРОХАННЯМ РОЗБЛОКУВАТИ ПРИСТРІЙ, ЩОБ ДОЗВОЛИТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ », – ПОПЕРЕДЖАЄ APPLE ПРО МОЖЛИВІ НЕЗРУЧНОСТІ.

Представники корпорації повідомляють, що оновлення не повинно впливати на зарядку через Lightning-порт в більшості випадків. Користувачеві не доведеться вводити пароль кожну годину, щоб нормально заповнити заряд акумулятора. Однак деякі пристрої можуть не працювати з неоригінальними проводами.

Обмеження в роботі Lightning-порту легко відключити. Досить зайти в «Налаштування» / «Face ID або Touch ID і код-пароль», ввести пароль, і пересунути слайдер «USB-аксесуари», що знаходиться в самому низу списку.

За замовчуванням цей параметр відключений. При його активації iPhone стає більш вразливим для взлома. Інженери Apple були змушені розробити подібні функції після того, як компанії на кшталт GrayKay знайшли спосіб обходити обмеження виробника і почали продавати пристроїв-зломщики за ціною від 15 000 доларів правоохоронним органам.

Зміни iOS 11.4.1 повинні серйозно ускладнити роботу подібних гаджетів. Хоча представники GrayKay заявляють, що зможуть підібрати правильний пароль до будь-якого смартфону і протягом години.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут