З ростом популярності операційної системи KaiOS зростає і популярність дешевих кнопкових телефонів. Nokia 8110 4G приваблює навіть любителів смартфонів. Причина в тому, що телефони на KaiOS мають високу функціональність.

Наприклад, вони підтримують VoLTE, Wi-Fi, 4G, Hotspot, управління дозволами. Крім того, KaiOS зовсім скоро отримає підтримку WhatsApp, Google Assistant, YouTube і Google Maps. Розробники зацікавлені даною системою, і це дуже хороший знак.

Вже зараз немає сумнівів в тому, що KaiOS буде популярна. Не виключаю, що в майбутньому смартфони на даній системі отримають підтримку Telegram, VK і інших сервісів. Технічно апарати здатні запустити навіть Android 8.1 Oreo (Go edition). Наприклад, Nokia 8110 оснащений 512 МБ оперативної, 4 ГБ флеш-пам’яті і процесором Snapdragon 205.

Чого ж не вистачає в даний час кнопковим телефонами? Якості. VGA-дисплеї повинні піти в минуле. Набагато правильніше було б використовувати в Nokia 8110 4G AMOLED-дисплей з закругленими кутами і тонкими рамками. Хто сказав, що кнопкові телефони повинні бути тільки бюджетними?

KaiOS в купе з якісним дисплеєм і корпусом телефону буде давати користувачам море позитивних емоцій. А що думаєте ви? Чи варто виробникам задуматися над випуском якісних кнопкових пристроїв?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут