2 липня 2018 року, китайська корпорація публічно повідомила про те, що вона припиняє поширення операційної системи Android 8.1 Oreo для смартфона Xiaomi Mi A1, тому що в ній були виявлені серйозні проблеми. З ними вже зіткнулися дуже багато користувачів. Зокрема, після установки нової ОС багато програм з магазину Google Play відмовляються запускатися через баг в системі SafetyNet. Допомагає тільки їх перевстановлення зі знищенням всіх даних.

Друга проблема стосується втрати всіх SMS, які з якихось причин повністю видаляються зі смартфона при оновленні до нової ОС. Не можна не помітити, що компанія Xiaomi допустила не одноразову помилку. На початку нинішнього року вона три рази випускала для Mi A1 операційну систем Android 8.0 Oreo, і лише з третьої спроби вдалося випустити нормальний білд, при якому телефони працювали без будь-яких проблем.

З огляду на те, що мова йде про «голий» Android від Google без будь-яких кастомізацій, очевидно, що це справжнісінька ганьба. Мільйони власників Mi A1 вже розкритикували даного виробника за те, що він зневажливо ставиться до процесу випуску оновлень і не витягує ніякого досвіду зі своїх помилок. Деякі користувачі взагалі вважають, що Xiaomi зовсім не тестує свої власні прошивки для цієї моделі, що і призводить до таких проблем.

5 КОМЕНТАРІ

  1. Полная брехня. Все отлично работает на А1 без проблем. За зиму и весну было несколько обновлений безопасности, и ни одна из программ не сбойнула. Кто распространяет такие “новости”, конкуренты? Или недовольные распрстранители вирусов?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут