Не так давно китайський виробник смартфонів Vivo анонсував новий смартфон Vivo Apex з дійсно унікальним дизайном. Для того, щоб в зберегти тонкі рамки по всьому периметру, компанія зробила відважний модуль камери.

Але у такого рішення є один дуже суттєвий недолік. Справа в тому, що саме ця камера використовується для розпізнавання особи користувача і з метою аутентифікації.

Ті, хто вже встиг випробувати Vivo Nex S , стали скаржитися на дивну поведінку цієї самої камери. Модуль дуже часто живе своїм життям.

Наприклад, камера може з’явитися без попередження під час серфінгу або перегляду відео, або під час гри. Можете уявити собі цей неприємний момент, коли обхопивши смартфон двома руками ви захоплено Тапа великими пальцями по дисплею в надії пройти чергового рейд-боса, а вашу руку раптово відсуває виїжджаюча камера.

Розробники зметикували в чому проблема. Смартфон запускає камеру в момент, коли працює додаток, що вимагає доступ до неї. На звичайних смартфонах такі рандомні запити непомітні, а ось на Vivo Nex S, на жаль ні.

Представники Vivo відзначили, що в курсі даної проблеми і планують її вирішити.

Правда, є й інша точка зору на нестандартну поведінку камери китайського флагмана. Кожен раз, коли вона виїжджає, ви розумієте, що якийсь додаток запросив доступ до модуля. Виникає резонне питання – навіщо?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут