Samsung Electronics має намір відмовитися від оснащення Galaxy S10 сканером райдужної оболонки на користь програмно-апаратного комплексу розпізнавання осіб. У ньому виробник бачить найбільш перспективний як з точки зору безпеки, так і з точки зору зручності використання метод ідентифікації. Про це повідомляє The Bell з посиланням на джерела в галузі.

Face ID

За даними The Bell, розробкою описаного комплексу розпізнавання осіб для майбутнього смартфона Samsung займається ізраїльський стартап Mantis Vision, відомий в технологічних колах як один з топових розробників пристроїв для ідентифікації. До теперішнього моменту підрядник майже завершив проектування і вже готовий приступити до тестування продукту в реальних умовах.

Крім тривимірного комплексу, що ідентифікує користувача по обличчю, Galaxy S10 отримає сканер відбитків, вбудований в дисплей. Таким чином виробник має намір дотриматися заданий китайськими вендорами тренд, а заодно і звільнити простір всередині корпусу для розміщення більш ємного акумулятора, щоб забезпечити смартфону конкурентоспроможну автономність.

Коли представлять Galaxy S10

Очікується, що Galaxy S10 представлять вже в січні наступного року. Галузеві джерела пояснюють намір виробника провести презентацію флагманського смартфона раніше, ніж зазвичай, майбутнім релізом складного Galaxy X. Саме від нього Samsung чекає максимальних продажів, розраховуючи залучити споживача новим для галузі форм-фактором.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут