Найчастіше детальне розбирання смартфона проводиться в першу чергу для аналізу ремонтопридатності. Але інколи буває просто цікаво поглянути на «внутрішній світ» гаджета – особливо коли мова йде про незвичайний пристрій. Наприклад, про Vivo Nex. Фахівці сервісу MyFixGuide заглянули «під капот» недавно представленого флагмана і виявили там цілий ряд цікавих особливостей.

Vivo NEX Teardown

Перший сюрприз чекав ентузіастів на самому початку розбирання – при нагріванні задньої кришки від корпусу самостійно відійшов дисплей. Щоб відірвати кришку, знадобилося докласти більше зусиль і використовувати канцелярський ніж – а от зняти екран виявилося помітно легше. Можливо, це зроблено для полегшення заміни дисплейного модуля.

Vivo NEX Teardown 1

Інтерес експертів привернув і дактилоскопічний сенсор, розташований під екраном: він відрізняється від такого як в Vivo X21 (першого гаджета з вписаним в дисплей сканером відбитка пальця). Це пояснюється тим, що в Vivo Nex можна використовувати майже половину екранної площі для сканування, а не невелику ділянку, як в X21.

Vivo NEX

Що стосується висувної фронтальної камери, то з’ясувалося, що вона приводиться в рух кроковим двигуном. У конструкції є і пружина, але фактично вона працює лише як демпфер і обмежувач ходу камери. Як довго пропрацює такий електродвигун при інтенсивному використанні, поки неясно.

Також при розбиранні видно лінійний вібромотор, що відповідає за передачу мови на екран замість відсутнього динаміка. Зауважимо, що в Xiaomi Mi Mix в тих же цілях використовується п’єзоелектричний елемент – працюють обидві схеми однаково, відмінність полягає лише в матеріалах конструкції.

Vivo NEX Teardown 2

Експерти MyFixGuide відзначили, що Vivo використовувала нестандартні прийоми і досить дорогі запчастини – в майбутньому це може обернутися значними витратами на ремонт смартфона. Тим більше що масового поширення подібної конструкції чекати не варто – навряд чи інші виробники скопіюють ці особливості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут