Це, нарешті, сталося. Про смартфони під управлінням повноцінної версії Windows 10 почали говорити. Так, один з розробників Microsoft на сайті LinkedIn заявив про те, що працює над процесорами SD845 і SDM1000 для PC, Andromeda і Hololens.

Якщо з ноутбуками і Hololens все зрозуміло, питання викликає якийсь проект Andromeda. У Мережі вважають, що мова йде про складний смартфон Surface Phone. Пристрій зможе здійснювати дзвінки і отримувати SMS-повідомлення.

Пристрій може виявитися не дуже тонким за рахунок свого форм-фактора, до того ж процесор пристрою буде вкрай продуктивним (могутніше процесорів Intel серії Y і U) і великим в розмірах (20мм x 15мм), для прикладу габарити Snapdragon 835: 12,4 мм x 12,4 мм. TDP SMD1000 дорівнюватиме 6,5 Вт (а за деякими даними 12 Вт).

На мій погляд, вихід смартфона під керуванням повноцінної версії Windows 10, який до того ж може розвертаючись перетворюватися на повноцінний планшет – це перемога. Останнім часом від Microsoft немає новин, це не привід задуматися над тим, що компанія готує щось масштабне? Microsoft колись покинула ринок смартфонів, але немає сумнівів у тому, що у них коли-небудь та вийде.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут