Компанія Masimo, що займається розробкою і випуском медичного обладнання, представила датчик Sleep для відстеження якості сну і моніторингу здоров’я. Вже зараз жителі США можуть розмістити попереднє замовлення на пристрій, а поставки Masimo Sleep повинні початися через місяць.

Виробник підкреслює, що при створенні датчика Sleep був використаний накопичений при виробництві медичного обладнання досвід. Пристрій безпосередньо відстежує фізіологічні показники, і цим відрізняється від різних фітнес-трекерів, що стежать лише за побічними показниками (рух або звук дихання).

Masimo Sleep дозволить відстежити частоту пульсу, частоту дихання і показник насичення крові киснем. При цьому пристрій складається з двох частин – переносний пристрій, що підключається через Bluetooth і змінний датчик. Показання передаються в мобільний додаток Sleep, який оцінює якість сну і може дати поради, як краще висипатися і що змінити для поліпшення якості сну.

Читайте також  Стали відомі докладні специфікацій серії AMD Radeon RX 6000: RX 6900 XT, RX 6800 XT, RX 6700 XT

Вартість пристрою на американському ринку складає $ 49,99. На жаль, інформації про постачання Masimo Sleep на український ринок поки немає.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут