WhatsApp відомий як засіб для спілкування, але незабаром його функціональність може помітно зрости. У мережі з’явилася інформація про плани Facebook по апгрейду популярного месенджера до суперпріложенія, подібного китайському WeChat. Ідея такого перетворення полягає в можливості використовувати WhatsApp як платіжний засіб, інструмент для замовлення таксі та інших корисних дій.

За даними видання Bloomberg , для популяризації фірмових сервісів Facebook планує розширити свою діяльність в східних регіонах, де популярні супер додатки. Вони об’єднують відразу декілька сервісів в одному інтерфейсі. Наприклад, не виходячи з месенджера, можна здійснити грошовий переказ, замовити їжу або зробити покупку в інтернет-магазині. Очікується, що першими випробувати розширену версію WhatsApp зможуть користувачі в Індії.

Однією з найуспішніших бізнес-моделей в просуванні додатків вважається його перетворення в торговельну площадку. І з огляду на значну аудиторію WhatsApp, Facebook цілком може вибудувати навколо нього цілу імперію. Сприяти ж цьому буде співпраця з індійським холдингом Reliance Industries, в який Facebook вже вклала $ 5,7 мільярда, ставши найбільшим акціонером.

Дата появи оновленої версії месенджера з новими функціями розробниками поки не оголошена.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут