Вже понад 6 років пройшло з того моменту, як остання на сьогоднішній день частина GTA побачила світ. Довгий час Rockstar Games примудрялася зберігати режим тиші, в зв’язку з чим багато хто навіть засумнівалися у факті розробки нової частини серії.

Але в останні кілька місяців в новинах все частіше стали з’являтися згадки про довгоочікувану GTA VI: то тут, то там траплялися витокм, пов’язані з новою частиною серії. Ось і на цей раз в мережі з’явилася свіжа інформація про одну з найважливіших ігор майбутнього покоління консолей.


Так, в резюме актора Хорхе Консехо був знайдений рядок, що говорить про те, що він брав участь в озвучці Grand Theft Auto 6. Що цікаво, на сайті, де представлено резюме, написано, що актор виконав роль такого собі “Мексиканця” ще в далекому 2018 році, що говорить про те, що нова гра від Rockstar Games знаходиться в розробці як мінімум два роки.
Сам актор відмовився давати будь-які коментарі з цього приводу, пославшись на те, що “через умови контракту не може коментувати певні проєкти”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут