Власники смартфонів Sony розкритикували оновлення Android. На форумі компанії почали з`являтись скарги, в тому числа на порталі Reddit, одразу на скарги користувачів про поломку телефонів звернуло увагу видання Android Police.

Згідно з повідомленнями, оновлення Android 10 вплинуло на смартфони Xperia XZ2 і Xperia XZ3, що вийшли в 2018 році, і флагмани Xperia 1 і Xperia 5, випущені в 2019 році. Власники апаратів називають ряд проблем, в число яких входить уповільнена анімація інтерфейсу, тривалий вихід девайса з режиму очікування, некоректна робота дактилоскопічного сенсора.

На Reddit відзначається, що в деяких випадках смартфони Xperia XZ2 і Xperia XZ3 відмовляються обробляти більше одного додатка одночасно і можуть перезавантажуватися від критичної помилки. У звітах користувачів також згадуються проблеми, пов’язані з перегрівом пристрою та зменшенням автономності.

Читайте також  "Вбивця" Redmi Note 9 може виявитися дешевшою конкурента

За версією значної частини власників апаратів Sony, проблеми почалися після оновлення на Android 10, яке стало доступно в грудні 2019 року. Видання Android Police порадило користувачам перейти на Android 9 і очікувати виходу стабільної версії операційної системи.

В кінці січня на оновлення Android 10 поскаржилися власники смартфонів Xiaomi Mi 9T. За їх словами, після установки нової версії операційної системи апарати стали сильно нагріватися, час роботи батареї знизилося. Користувачам проблемних девайсів порадили очистити кеш-пам’ять, відключити автозапуск програм і скинути смартфон до заводських налаштувань.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут