На китайському краудфандінговому майданчику Xiaomi Youpin з’явилася куртка Supield + – з підігрівом та спеціальним теплоізоляційним шаром з аерогеля. Завдяки йому вона здатна витримати навіть контакт з рідким азотом.

Особливість аерогеля в тому, що його теплопровідність в шість разів менше, ніж у повітря – при товщині в 3 мм матеріал здатний протистояти температурам до -196 ° C. Також він стійкий до впливаю вологи і цвілі, а здатність утримувати тепло знаходиться на рівні пуховика товщиною 40 мм.

Підігрів в куртці запускається за 10 секунд і працює в одному з трьох температурних режимів: 30, 35 і 40 ° C. А ще вона не боїться машинного прання – так як в нагріваючому елементі використовується вуглецеве волокно.

Живлення забезпечує пауербанк, який можна зберігати в кишені. Подача електрики реалізована після натискання кнопки, розташованої зовні, тому куртку не потрібно розстібати, щоб включити обігрів.

У Китаї Supield+ почне продаватися 9 грудня. Стандартна версія коштує 499 юанів (≈2100 гривень) і доступна в чорному, сріблястому і синьому кольорах, подовжена модель пропонується тільки в чорному кольорі. Вона обійдеться в 599 юанів (≈2600 гривень). 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут