Доктор Олександр М’ясников записав відео, присвячене боротьбі з коронавірусом. Лікар назвав способи захисту і розповів про поширення COVID-19. Обробка рук і принесених додому предметів антисептиком і милом врятує від зараження.

Коронавірус поширюється з крапельками слини і назальними виділеннями при нежиті, кашлі і чханні. Якщо здорова людина доторкнеться до слюни зараженої особи, то вона має великі шанси заразитися.

Тому принесені з вулиці додому предмети слід обробляти антисептиком, а руки очищати за допомогою мила протягом мінімум 20-30 секунд. Ці нехитрі дії знизять ризик інфікування.

Експерт закликає дотримуватися рекомендацій лікарів, оскільки це підвищує шанс залишитися здоровим навіть під час пандемії. Мило допомагає механічно позбутися коронавірусу, оскільки видалити інфекцію з необроблених рук однієї водою не представляється можливим.

Лікар говорить, що поки ще вчені не з’ясували, чи виробляється у перехворілих на COVID-19 захисна реакція організму. Тому в 2020 році очікують повторних заражень коронавірусом у ти хто вилікувався.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут