Доктор медичних наук, професор Ігор Степанян нагадав про прості правила, які можуть виявитися ефективним захистом від коронавірусу.

Найголовнішою захистом від COVID-19 є соціальна дистанція. За словами медика, дотримуючись цього правила, неможливо заразитися коронавірусною інфекцією, а, отже, не доведеться лікуватися. Крім цього Степанян рекомендував виходити на вулицю в захисній масці, а після повернення додому ретельно мити руки з милом. Не зайвим буде і промивання носових проходів морською водою.

У разі, якщо людина відчуває себе не дуже добре, але явних симптомів коронавірусу у нього немає, можна звернутися в центр телемедицини. За словами вченого, вирішити всі питання в дистанційному режимі, звичайно, неможливо, але даний вид зв’язку може допомогти.

Наприклад, експерт визначить, чи потрібно йти здавати аналіз на наявність COVID-19. Але тут слід пам’ятати, що в разі виникнення високої температури, появи задишки, кашлю і болю в м’язах потрібно відразу викликати лікаря.

Що стосується дезінфекції вулиць, яку проводять спеціальні служби в різних країнах, то, на думку доктора, вона потрібна, особливо там, де буває багато людей. Вірус зберігається якийсь час в навколишньому середовищі. Коли проходить хвора людина і кашляє, мікроби опускаються на землю, після чого вітер може підняти пил і все підніметься в повітря.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут