Доктор медичних наук, професор Ігор Степанян нагадав про прості правила, які можуть виявитися ефективним захистом від коронавірусу.

Найголовнішою захистом від COVID-19 є соціальна дистанція. За словами медика, дотримуючись цього правила, неможливо заразитися коронавірусною інфекцією, а, отже, не доведеться лікуватися. Крім цього Степанян рекомендував виходити на вулицю в захисній масці, а після повернення додому ретельно мити руки з милом. Не зайвим буде і промивання носових проходів морською водою.

У разі, якщо людина відчуває себе не дуже добре, але явних симптомів коронавірусу у нього немає, можна звернутися в центр телемедицини. За словами вченого, вирішити всі питання в дистанційному режимі, звичайно, неможливо, але даний вид зв’язку може допомогти.

Читайте також  Вчені знайшли спосіб, як уникнути ускладнень при коронавірусі

Наприклад, експерт визначить, чи потрібно йти здавати аналіз на наявність COVID-19. Але тут слід пам’ятати, що в разі виникнення високої температури, появи задишки, кашлю і болю в м’язах потрібно відразу викликати лікаря.

Що стосується дезінфекції вулиць, яку проводять спеціальні служби в різних країнах, то, на думку доктора, вона потрібна, особливо там, де буває багато людей. Вірус зберігається якийсь час в навколишньому середовищі. Коли проходить хвора людина і кашляє, мікроби опускаються на землю, після чого вітер може підняти пил і все підніметься в повітря.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут