Академія офтальмології в США (AAO) поповнила список симптомів коронавирусу. До ознак хвороби зарахували кон’юнктивіт, спостережуваний у 1-3% пацієнтів з COVID-19.

Рішення офтальмологів базується на результатах двох досліджень, проведених у 2020 році. Лікарі вивчили історії хвороб пацієнтів в КНР і прийшли до висновку, що у кожного 30-го з госпіталізованих з коронавірусом розвивався кон’юнктивіт. В секреті очей цих людей виявили інфекцію. У пацієнтів з’явилися свербіж, печіння, почервоніння органів зору, світлобоязнь і сльозотеча. У новому дослідженні з 1099 пацієнтів інфекційних відділень в Китаї у дев’яти виявили кон’юнктивіт. Таким чином, запалення слизової оболонки ока зарахували до списку симптомів коронавірусу. Однак кон’юнктивіт називають нетиповим проявом COVID-19, яке зустрічається досить рідко.

До характерних ознак інфікування відносять: сухий кашель, лихоманку, задишку, фізичну слабкість. Крім того, коронавірус вражає нервову систему, м’язи, призводить до появи передчасної втоми і запаморочення. При зараженні пошкоджуються стінки кровоносних судин, однак найбільшу небезпеку COVID-19 являє для органів дихання людини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут