Молодий астроном з Університету Британської Колумбії Мішель Кунімоті знайшов доказ існування 17 екзопланет, серед яких є світ виміром з Землю. Про це повідомляє Science Alert.

«Ця планета знаходиться за тисячу світлових років, тому ми поки не потрапимо туди, – сказала Кунімоті. – Але це дійсно приголомшлива знахідка, оскільки в населеній зоні підтверджено існування тільки 15 планет. »

Для своїх досліджень астроном використовував транзитний метод – один з найпоширеніших способів шукати нові планети. Кожен раз, коли планета проходить перед своєю зіркою, сила її випромінювання знижується. Це дозволяє дізнатися базові характеристики планети, наприклад розмір і час повного обороту навколо зірки.

Розміри нової екзопланети в 1,5 рази більше земних, а її орбіта трохи більше, ніж у Меркурія. При цьому на поверхню планети потрапляє лише третина того світла, що досягає Землі від Сонця.

Раніше вчені  виявили  сліди кисню в іншій галактиці – до цього подібні відкриття вдавалося зробити лише два рази. А кілька днів тому астрономи повідомили, що зафіксували найбільший вибух в історії Всесвіту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут