І без того великий асортимент офісних аксесуарів від Xiaomi поповнився новим гаджетом – Mi Portable Mouse 2. Це компактна і недорога бездротова миша, яка при ідеальних умовах може пропрацювати без заряджання цілий рік.

Мишка підтримує підключення відразу двох комп’ютерів – один з каналу Wi-Fi 2,4 ГГц, а інший по Bluetooth. Перемикатися між пристроями не складно, для цього зверху є виділена кнопка. Інша особливість – підтримка 4-ступінчастою регулювання швидкості курсора (1200, 1800, 2400 і 4000 DPI). Змінюється тієї ж кнопкою над коліщатком.

Корпус виконаний з алюмінієвого сплаву, а в кнопках встановлений механізм зі зниженим рівнем шуму. У компанії також запевняють, що при необхідності мишу можна використовувати з сумісними телевізорами, планшетами, смартфонами та іншими пристроями, в яких така можливість реалізована.

Ну і найголовніше, всього однієї зарядки пристрою повинно вистачати на +/- рік помірної роботи. Коли миша не використовується, вона автоматично переходить в режим енергозбереження, а коли рівень заряду складе менше 10%, світлодіод біля коліщатка почне блимати.

Новинка з’явиться в Китаї в найближчі дні і буде продаватися за акційною ціною в 79 юанів (біля 340 гривень). Пізніше постійна вартість стане на 20 юанів дорожча – це трохи більше 400 гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут