Користувачі Мережі розкрили секрет безшумної роботи японської консолі PlayStation 5 від Sony. Шум, що видається вентилятором зникає, якщо змінити положення ігрового обладнання. Про цю особливість відомо в штаб-квартирі компанії.

Один з користувачів Мережі, що має нік mili2110, написав що він отримав ігрову приставку PlayStation 5 два тижні тому. Він зауважив, що при активному ігровому процесі консоль іноді шумить, особливо, коли він проходив місії в Demon’s Souls. Поряд з цим проблема зникла, коли користувач перевернув консоль, перевернувши її догори ногами. Після цього шум вентилятора зник.

Власник приставки розповів, що даний секрет PS5 він підгледів в інтернеті. У соцмережі Twitter був опублікований відеоролик глави PlayStation Studios Германа Хульста. У топ-менеджера в ролику приставка встановлена ​​догори ногами. Незабаром відео було видалено, а замість нього розмістили новий сюжет, в якому приставку не було видно. Дана інформація викликала подив користувачів Мережі. Вони також помітили, що при зміні положення консолі вона починає працювати набагато тихіше.

Діковод ігрової приставки PlayStation 5 Sony запускається постійно, навіть якщо гра не вимагає установки диска. Шум чути при кожному запуску обладнання з певною періодичністю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут