На початку грудня Qualcomm випустила мобільний процесор Snapdragon 888. У мережі вже з’являлися результати синтетичного тестування новинки, однак бенчмарки не розкрили однією з важливих характеристик чіпа – його енергоефективності, що впливає на час автономної роботи смартфонів. Пролити світло на цей показник взявся авторитетний мережевий інформатор Ice Universe.

За даними джерела, енергоспоживання Snapdragon 888 можна порівняти з рівнем Snapdragon 835 при значно більшої потужності, а продуктивність графічного процесора платформи «вище очікуваної». На жаль, інсайдер не приводить конкретних цифр.

Архітектура Snapdragon 888 включає вісім ядер: одне високопродуктивних ARM Cortex X1, що працює на частоті 2,84 ГГц, три Cortex A78 з частотою 2,4 ГГц і чотири енергоефективних ядра Cortex A55 (1,8 ГГц). За графічні можливості платформи відповідає процесор Adreno 660.

У числі інших особливостей чіпа – використання алгоритму Qualcomm AI шостого покоління, співпроцесора Qualcomm Hexagon з продуктивністю 26 трильйонів операцій в секунду, і підтримка фірмових технологій для підвищення кадрової частоти в іграх і збільшення швидкості відгуку сенсора дисплея.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут