У портфоліо Samsung вже є телевізори з матрицями Micro LED, одна з головних характеристик яких – відображення глибокого чорного кольору і значний ресурс роботи, проте серія The Wall розрахована в першу чергу на бізнес-аудиторію. Нарешті, компанія оголосила про випуск споживчої моделі з просунутим дисплеєм, і назвала терміни її виходу на ринок.

110-дюймовий телевізор з тонкими рамками і 4K має охоплення 100% колірної гами DCI-3P і Adobe RGB. З огляду на те, що кожен світлодіод працює незалежно від інших, для Micro LED-матриці Samsung характерно головна перевага OLED – природний чорний колір і висока контрастність. Новинка також отримала порт HDMI 2.1 для підключення продуктивних ПК і консолей нового покоління.

Читайте також  Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514

За заявою вендора, дисплеї такого типу можуть забезпечувати зображення без спотворення кольоровості і яскравості протягом 100 000 годин роботи, що еквівалентно десяти років щоденного використання. Ще однією особливістю нової моделі стала вбудована акустична система Majestic формату 5.1.

Презентація нових телевізорів Samsung з дисплеями Micro LED пройде в рамках виставки CES 2021. Вартість 110-дюймової споживчої моделі виробник поки не розкриває. У подальших планах вендора – розширення лінійки телевізорами меншої діагоналі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут