За даними мережевих інформаторів, керівництво Samsung прийняло рішення про зміну дорожньої карти виходу флагманських смартфонів. Зокрема, реліз другого покоління гнучкою розкладачки Galaxy Z Flip відбудеться пізніше, ніж очікувалося – виною тому, за чутками, інші гаджети популярного бренду.

Видання SamMobile з посиланням на галузеві джерела опублікувало звіт , згідно з яким в ході заходу Galaxy Unpacked південнокорейський виробник електроніки представить лише три флагманських смартфона: Galaxy S21, S21 + і S21 Ultra, а реліз Galaxy Z Flip 2 відбудеться не раніше квітня 2021 року.

В якості причини зміни графіка анонсів мережеві інформатори називають побоювання керівництва Samsung в змішуванні модельного ряду флагманів. Крім того, вже не перший авторитетне джерело вказує і на ще одне важливе для компанії рішення – відмова від лінійки смартфонів Galaxy Note.

Читайте також  З останнім оновленням на PlayStation 5 з'явилася зручна функція

Розкладачка Galaxy Z Flip була представлена ​​14 лютого 2020 року, але виключно в 4G-виконанні. Через півроку, на початку серпня Samsung випустила оновлену версію пристрою на платформі Snapdragon 865+ з підтримкою мереж п’ятого покоління.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут