YouTube-блогер Wylsacom опублікував відео, в якому розповів про п’ять головних фішках нової ігрової консолі Sony PlayStation 5. 

Перша фішка – консоль дуже тиха і швидка в порівнянні з моделлю PlayStation 4 Pro. Про це йшлося ще до виходу консолі на ринок, але, як це рідко буває, в цьому випадку заяви не розійшлися з ділом. Ігри, як і меню, завантажуються дуже швидко, що робить використання PS5 максимально комфортним.

Друга фішка – зворотна сумісність. Автор продемонстрував можливість запускати гри для старих консолей на прикладі UFC-4, розробленої під PlayStation 4. Також він повідомив, що в бібліотеці PlayStation 5 відображені всі ігри, коли-небудь завантажені в особистому акаунті, за винятком окремих інді-проектів.

Третя фішка – абсолютно новий контролер DualSense. Блогер зазначив новий дизайн геймпада, його ергономічність і наявність тригерів. А випробувати всі можливості контролера DualSense власники PS5 можуть за допомогою встановленої гри Astra Game Room.

Четверта фішка – ексклюзиви. На відміну від консолей Xbox багато власників PlayStation 5 набувають ігрову приставку і заради ексклюзивних проектів, які, крім як на PS5, ніколи не виходять на інших платформах.

П’ята фішка – медіа-центр. Власники консолі отримають доступ до великому кількості найрізноманітніших сервісів: YouTube, OKKO, Netflix та ін.

Більш докладно про фішках PlayStation 5 ви можете дізнатися в опублікованому нижче відеоролик.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут