HUAWEI FreeBuds Studio – перші бездротові повнорозмірні навушники в лінійці аудіо продуктів компанії. Нові навушники володіють студійною якістю звуку і широким частотним діапазоном до 48 кГц, для точної передачі звуку.

Технологія інтелектуального динамічного активного шумозаглушення пропонує три режими, які змінюються в залежності від умов навколишнього середовища. Завдяки одночасному підключенню до двох пристроїв користувачі можуть швидко і легко перемикатися між різними пристроями для виконання голосових викликів або відтворення музики.

Навушники виконані з високоякісних матеріалів. Корпус спроєктований з використанням простих ліній і доповнений металевою матовою текстурою, нахил підголів’я збільшений до 150 градусів для більш зручної посадки. Амбушюри виконані зі штучної шкіри, їх розмір становить 65 мм х 42 мм.


FreeBuds Studio мають кастомізований драйвер діафрагми. Чотиришарова композитна діафрагма розміром 40 мм забезпечує широкий діапазон частот від 4 Гц до 48 кГц і високу чутливість, точно відображаючи нюанси звуку. HD-аудіокодек з унікальним форматом декодування L2HC працює зі швидкістю до 960 кбіт / с. Це дозволяє HUAWEI FreeBuds Studio передавати оригінальне звучання аудіофайлів з високою деталізацією.

Новинка оснащена двошаровою звукоізоляційною структурою, інтелектуальним активним шумозаглушенням і нейтралізують шуми гучністю до 40 дБ. Навушники розпізнають навколишні звуки завдяки вбудованому IMU-датчику і системі мікрофонів. Це дозволяє автоматично змінювати налаштування шумозаглушення в залежності від умов навколишнього середовища.


Також вони підтримують режим звукопроникності і режим посилення голосу, щоб користувачі могли залишатися на зв’язку із зовнішнім світом або спілкуватися, не знімаючи навушників. Нова система зменшення шуму з шістьма мікрофонами вміє точно визначати голоси, виділяючи їх і прибираючи фоновий шум.

Одна повна зарядка навушників FreeBuds Studio забезпечує відтворення музики до 24 годин при вимкненому режимі активного шумозаглушення і до 20 годин при включеній функції активного шумозаглушення. Всього 10 хвилин швидкої зарядки навушників вистачить на 5 годин прослуховування музики з включеним шумопоглинанням, або на 8 годин, якщо шумозаглушення відключено.

HUAWEI FreeBuds Studio офіційно надійдуть у продаж з листопада, вартість складе 299 євро.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут