Як нам стало відомо вчора, готується до анонсу і запуску в продаж новий фітнес-трекер, який виявиться більш бюджетним, а називатися він буде Xiaomi Mi Band 5 Lite. Ця модель отримає низку важливих відмінностей від свого попередника, що зробить її вкрай привабливою за сукупністю якостей. Головною відмінністю звичайно ж виявиться ціна, тому що продавати цей трекер збираються за приблизно 129 юанів, тобто він обійдеться приблизно в 500 гривень або навіть дешевше. Такий трекер не отримає чіп NFC для безконтактних платежів в магазинах і закладах, а ще ним через це виявиться неможливо користуватися для проїзду в громадському транспорті. Втім, це ще не все в чому він отримає відмінності.

Новинка збереже точно такий же 1,1-дюймовий OLED-екран кольорового типу з підтримкою сенсорного управління і зможе похвалитися двома тижнями автономної роботи на одному заряді, але при цьому сучасного датчика зчитування пульсу він не отримає. Користувачам запропонують його спрощений аналог, або ж так і зовсім не стануть встановлювати такий модуль в новий спортивний браслет. Ремінці від звичайного трекера будуть підходити до здешевленої моделі Xiaomi Mi Band 5 Lite, призначеної спеціально «для бідних», тобто для людей, які знають ціну грошам і намагаються не робити великих дорогих покупок. Підключити цей трекер до телефону стане можливим через додаток Mi Fit, є який для завантаження всім бажаючим з магазинів Google Play і App Store.

Новенький наручний гаджет зможе похвалитися корпусом зі скла і полікарбонату, що володіє дуже високим запасом міцності, причому він також отримає і водозахист за стандартом IP68, що, в свою чергу, дозволить занурюватися з Xiaomi Mi Band 5 Lite під воду на глибину до 50 метрів без побоювань , що браслет після таких дій вийде з ладу. За даними китайських джерел, новенький фітнес-трекер виявиться представлений в кінці липня або на початку серпня, коли інтерес покупців до звичайної оригінальної моделі хоча б трохи спаде, адже її продажу ще не почалися, а стартують вони вже завтра, 18 червня 2020 року. Таким чином, до появи у продажу кращого на ринку спортивного браслета залишилося вкрай мало часу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут