Редактор відомого ресурсу XDA Developers Макс Вайнбах (Max Weinbach) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter опублікував перші фотографії нових розумних годинників Samsung Galaxy Watch 3.

Вони отримали класичний дизайн і схожі на оригінальні Galaxy Watch. Фотографії демонструють дві моделі розумних годинників Samsung Galaxy Watch 3, які відрізняються наявністю насічок на обертовому безеле. Імовірно, вони також будуть відрізнятися і розміром.

Вчора стало відомо, що розумні годинники Samsung Galaxy Watch 3 будуть доступні з екранами діагоналлю 1,2 і 1,4 дюйма в корпусах з нержавіючої сталі і з титанового сплаву.

Samsung Galaxy Watch 3 отримають 1 ГБ оперативної і 8 ГБ флеш-пам’яті, вони будуть працювати під управлінням операційної системи Tizen 5.5. Годинник буде водонепроникним і удароміцним. Вони відповідають вимогам американського військового стандарту MIL-STD-810G, а також ступеня захисту IP68.

Також очікується наявність модулів GPS і LTE. Годинники зможуть відстежувати частоту серцевих скорочень і артеріальний тиск, а також знімати електрокардіограму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут