Екс-глава відділу маркетингу Xbox Альберт Пенелло назвав ціну PS5

Недавня презентація консолі Sony PS5 викликала неабиякий ажіотаж в середовищі геймерів. Тут вам і новий дизайн, і потужне залізо, і безліч ігор, і відразу дві версії приставки з однаковою потужністю. Залишається одне важливе питання – скільки?

Японська корпорація не розкриває поки ціну приставки, проте світло на питання пролив екс-глава відділу маркетингу Xbox Альберт Пенелло.

Екс-глава відділу маркетингу Xbox Альберт Пенелло назвав ціну PS5

Судячи з його запису в твіттері, нова консоль «ні в якому разі не повинна коштувати більше 499 доларів». Він також заявив, що саме ціна, а не ексклюзиви або технічна перевага стане вирішальним фактором у цьому поколінні консолей.

Екс-глава відділу маркетингу Xbox Альберт Пенелло назвав ціну PS5
Відзначимо, що новій консолі Xbox Series X також приписують ціну в районі 500 доларів, що дозволить новинкам конкурувати на одному рівні. Також відзначимо, що PS3 свого часу продавалася за 599 доларів, що стало причиною низького попиту. А ось на PS4 встановили вже прайс в 399 доларів.

Важливо відзначити, що обидві консолі знаходились в однаковій «ваговій категорії» і по частині заліза. У Xbox Series X обіцяна трохи вища продуктивність графічної підсистеми (близько 12 Тфлопс проти 10 у PS5), зате японська консоль однозначно бере надшвидкісним SSD, габаритами і дизайном. І так, ексклюзиви нікуди не поділися. А ще у PS5 обіцяють новий інтерфейс управління.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут