Google Play Музика, це сервіс потокового мовлення музики, підкастів і онлайн-сховище для музики, яким керує Google. Користувачі зі стандартними обліковими записами можуть безкоштовно завантажувати і слухати до 50 000 пісень зі своїх особистих бібліотек.

Однак компанія Google планує протягом 2020 року закрити даний сервіс, повністю перейшовши на YouTube Music. Оскільки у користувачів Google Play залишаються свої особисті музичні бібліотеки компанія створила спеціальний інструмент, для того щоб допомогти перенести дані з одного сервісу в інший. Називається функція YouTube Music Migration Tool.

Дане нововведення з’явилося на просторах інтернету ще на початку травня. Однак на даний момент робота інструменту тимчасово призупинилася. Це пов’язано з великим числом охочих скористатися функцією.

Скористатися послугою досить просто. Для аккаунта потрібно доступ до файлів music.youtube.com/transfer або «Перехід з Google Play Music» в налаштуваннях програми. Можна зробити перенесення даних кілька разів, оскільки немає обмежень на кількість операцій. Якщо користувач повернеться в Google Play Music, щоб внести деякі зміни, ці зміни будуть синхронізовані з YouTube Music, як тільки вони будуть доступні для постійного використання.

Посилання на сторінку YouTube тут.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут