З настанням літа все більше виникає потреба охолодитися під освіжаючим потоком повітря. Нещодавно Xiaomi випустила бездротовий вентилятор SmartMi DC 3 з іонізатором і голосовим управлінням. Тепер асортимент компанії поповнився більш компактною версією за досить демократичною ціною.

Незважаючи на компактні розміри, MIJIA DC має потужний безщітковий двигун, здатний імітувати природний вітер. Вентилятор може пропускати через себе до 18 кубічних метрів повітря в хвилину, видуваючи його на відстань до 10 метрів. Це дозволяє використовувати його навіть в досить великих приміщеннях. 

Вентилятор підтримує п’ять режимів роботи і здатний повертатися на 120 градусів по горизонталі і на 90 градусів – по вертикалі. «Малюк» відрізняється високою енергоефективністю. Так, за 40 годин роботи він споживає менше 1 кВтг енергії.

Серед додаткових функцій вказана можливість захоплення повітря з вулиці для швидкого провітрювання і вентиляції приміщення. Керувати роботою вентилятора можна за допомогою голосового помічника XiaoAI. Його також можна підключати до інших пристроїв розумного будинку Xiaomi.

Продажі MIJIA DC стартують з 16 червня по ціні близько $ 42.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут