Видання Economic Modelling опублікувало результати нового дослідження, в рамках якого з’ясувалося, на скільки кондиціонер збільшує енергоспоживання. Повідомляється, зростання цієї частки обумовлене зміною клімату.

Визначено на скільки кондиціонер збільшує енергоспоживання

В ході дослідницької роботи з’ясувалося, що експлуатація кондиціонера збільшує енергоспоживання на 42%, в зв’язку з чим зростають і рахунки за електрику в домогосподарствах в багатьох країнах. Так, кондиціонери можуть також впливати і на зростання енергетичної бідності в країнах, що розвиваються.

Більш того, в дослідженні наголошується, зафіксоване на даний момент число продовжить зростання і в майбутньому, що, в свою чергу, залежить від інтенсивності зміни клімату. Так, збільшення витрат стало новим фактором, від якого залежить енергетична бідність найбідніших домогосподарств.

“Найбідніші домогосподарства вже витрачають велику частку свого бюджету на основні товари, такі як продукти харчування і електрику. Остання частина витрат повинна збільшитися в найближчі роки, коли на планеті буде ставати тепліше “, – розповіли дослідники.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут