У Xiaomi Mi Band 5 буде NFC і новітній циферблат Avengers

Xiaomi офіційно підтвердила презентацію фітнес-браслета Mi Band 5 11-го червня. У порівнянні з попередніми трекером, нове покоління буде мати більше функцій і можливостей. З промо-матеріалів стало відомо, що майбутня новинка буде підтримувати платежі NFC, режим «Не турбувати», а шанувальники франшизи Avenger зможуть встановити відповідний циферблат.

У Xiaomi Mi Band 5 буде NFC і новітній циферблат Avengers

Раніше стало відомо, що в Mi Band 5 буде на 5 спортивних режимів більше, а також буде підтримуватися управління камерою і викликами (тільки відхилення).

Портал TizenHelp надав більше цікавої інформації, отримавши ексклюзивні фото ґаджету. Відповідно до цього витоку, пристрій буде підтримувати NFC платежі, але з розширеними можливостями. Крім того, з’явиться режим «Не турбувати», завдяки якому можна відключити повідомлення на певні години. Крім того, фітнес-трекер буде підтримувати роботу з Amazon Alexa, SpO2, моніторинг дихання і рівень стресу.

У Xiaomi Mi Band 5 буде NFC і новітній циферблат Avengers

Згідно з інформацією порталу, ґаджет надійде з чотирма встановленими циферблатами, але поки невідомо, чи є Avenger Face одним з них або ж стане п’ятим варіантом. У майбутньому, з виходом оновлень, у користувачів з’явиться можливість завантажити більше циферблатів. До речі, є ймовірність що компанія не випустить фітнес-трекер з усіма озвученими функціями відразу, але вони прийдуть разом з апдейтами.

Це вся інформація, яка відома про браслет Mi Band 5. Більше подробиць нас чекає під час презентації продукту 11-го червня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут