Сумніви в тому, що PlayStation 5 може не справлятися з відведенням тепла від потужних і явно досить гарячого процесора і відеокарти AMD, повністю розбиваються об опубліковані в мережі зображення компонування і внутрішнього пристрою консолі. Картинки, можна сказати, офіційні – вони взяті з патентної заявки, оформленої в листопаді минулого року.

За охолодження PS5 точно переживати не варто, адже конструкцією передбачено шість (!) Вентиляторів і здоровенний алюмінієвий радіатор. V-подібний дизайн і численні вентиляційні решітки сприяють швидкому і явно ефективному розсіюванню тепла. Судячи по картинках, підсистема живлення виконана окремим блоком – це економить місце на материнській платі.

Як пише джерело, така потужна система охолодження точно потрібна розробникам ігор, яким довелося працювати з прототипами. Однак у роздрібній версії PlayStation 5 охолодження може бути простіше – після доведення до товарної кондиції тепловиділення компонентів може знизитися, і їм не потрібно, наприклад, такий масивний радіатор або стільки вентиляторів. Проте, навряд чи ця система зазнає істотних змін. Як, власне, і дизайн, і компоновка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут