Сьогодні в продажу на території Індії надійшов перший смарт-годинник компанії Realme, який отримав назву Realme Watch. Пристрій пропонується за ціною 52 долари.

Також нещодавно виробник оголосив про те, що Realme Watch надійдуть в продаж на території Європи вже зовсім скоро, а саме 22 червня. Вони будуть продаватися в європейському регіоні за ціною 55 євро (≈ ₴ 1 659).

Перший розумний годинник компанії отримав екран квадратної форми діагоналлю 1,4 дюйма роздільною здатністю 320 х 320 пікселів. Щільність пікселів становить 323 пікселя на дюйм. Справа на корпусі знаходиться фізична кнопка керування.

Realme Watch можуть відстежувати частоту серцевих скорочень в режимі 24/7, а також визначати рівень насичення киснем крові (SpO2). Вони зможуть визначати 14 видів фізичних вправ, зв’язок зі смартфоном здійснюється через модуль Bluetooth 5.0. Realme Watch можуть відображати дату, час, прогноз погоди, повідомлення додатків, інформацію про дзвінки й повідомлення. За допомогою годинника можна керувати музичним плеєром, а також спускати затвор камери.

Годинник є захищеним від пилу і вологи (IP68), для нього будуть доступні більше 100 тем, які дозволяють персоналізувати пристрій. Крім того, будуть доступні змінні ремінці за ціною 6,5 доларів( ≈ ‎₴ 175).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут