Новий звіт, що поширює китайські ЗМІ, стверджує, що Apple прагне внести кардинальні зміни до свого iPad Air, збільшивши розмір дисплея до 11 дюймів та замінивши порт Lighting на роз’єм Type-C. Звіт походить від невідомих постачальників Apple і стверджує, що майбутній Air матиме подібний дизайн до нинішнього 11-дюймового iPad Pro з тонкими рамками та, можливо, Touch ID.

Протягом останніх років Apple дотримується політики щодо збільшення розмірів дисплея iPad, тому нові чутки мають сенс. В останньому звіті також згадується, що iPad Air 4 використовуватиме чіпсет Apple A13 Bionic, знайдений у лінійці iPhone 11 та новий iPhone SE.

Нещодавно ми дізналися, що LG збільшує виробництво рідкокристалічних дисків iPad через зростання попиту на планшети під час пандемії. Також немає жодного слова про те, коли заплановано реліз нового Air.

Минулого місяця ми також зустріли звіт, який стверджує, що новий 10,8-дюймовий iPad Pro повинен надійти у другій половині цього року, в той час, як новий 20-дюймовий iPad Mini має з’явитися в 2021 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут