Джим Райан (Jim Ryan), який займає посаду віце-президента Sony Interactive Entertainment і глави підрозділу PlayStation, в ході свіжого інтерв’ю підготував світ про дефіцит PlayStation 5, а також додав, що пандемія коронавірусу не вплине на терміни виходу консолі.

Пару днів назад Sony офіційно оголосила про те, що на цьому тижні вона проведе прес-конференцію, присвячену консолі нового покоління PlayStation 5. На цій конференції очікується, що компанія представить перші ігри для PlayStation 5.

У нас все ще добре. Ми випустимо консоль PlayStation 5 у всьому світі на Різдво. Ми з нетерпінням чекаємо виходу консолі наступного покоління і сподіваємося, що вся ігрова громадськість чекає цього разом з нами.

Джим Райан відразу попередив, що на початковій стадії після запуску PlayStation 5 очікується дефіцит консолей і проблеми з відсутністю достатньої кількості приставок на складах. Однак Sony постарається зробити все для того, щоб якомога швидше задовольнити користувальницький попит і наростити поставки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут