Іспанське ЗМІ розкрило дизайн Xiaomi Mi Band 5

Журналісти видання XDA-Developers виявили в офіційному додатку Xiaomi зображення майбутнього бестселера Xiaomi Mi Band 5, щоправда, знімки виявились мініатюрними, але варто зауважити, що в офіційному додатку лише справжні зображення, і як виявилося дизайн ґаджету отримав майже ідентичний вигляд попереднього покоління, та все ж деякі невеликі зміни помітні –  розмір дисплею дещо збільшиться.

Невеликі фото, виявлені в програмі Xiaomi, вказують на вигляд майбутнього пристрою, він отримав мінімальні зміни, якщо порівнювати із попереднім поколінням, якщо змінити трішки яскравість та контрастність цих зображень, ми можемо побачити, чи є якісь зміни у вигляді.

Трішки нижче ми можемо побачити зображення Xiaomi Mi Band 5, виявлене XDA-Developers, де повністю представлений дизайн нового фітнес-браслета. Якщо порівняти його з Xiaomi Mi Band 4 і змінити його яскравість, ми можемо побачити, як дисплей нового покоління буде збільшуватися в розмірах.

Іспанське ЗМІ розкрило дизайн Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 4 проти Xiaomi Mi Band 5

При цьому, це може здатися однаковою конструкцією, але його дисплей не набагато збільшується в розмірах, досягаючи позначки у 1,2 дюйма. Крім того, якщо порівняти один з циферблатів Xiaomi Mi Band 4 з відредагованими у нового покоління, то можна побачити, як його висота трішки більша в Mi Band 5.

Іспанське ЗМІ розкрило дизайн Xiaomi Mi Band 5

Якщо підвести підсумки, то незліченні витоки вказують, що Xiaomi Mi Band 5 не отримає масштабного редизайну, як очікувалося раніше. Щоправда, це не стосується його функціональності, він однозначно буде кращим в новому поколінні. Зокрема, в нього з’явиться голосовий помічник Alexa і вимірювання насичення крові киснем.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут