Плеяда чуток, що супроводжували презентацію PlayStation 5 ще з кінця минулого року, нарешті зникла: Sony офіційно оголосила дату івенту. Ми побачимо одну з головних консолей наступного покоління менше ніж через тиждень.

Компанія Sony увійшла, що називається, «з ноги». Свою презентацію вона впевнено називає «майбутнім відеоігор». Однак подібні гучні слогани не в новинку для ігрової індустрії. Кожен великий анонс нині супроводжується словами «бездоганний», «приголомшливий», «ідеальний» – і іншими епітетами, які не завжди відповідають дійсності. Однак Sony напевно зробила висновки з помилок PR-кампанії Xbox Series X і здивує так, як не вийшло у Microsoft .

Презентація PlayStation 5 стартує в четвер, 4 червня, о 22:00 за київським часом. Подивитися її можна буде по цьому посиланню . Саме початок червня передбачали всі імениті інсайдери протягом останніх місяців, і вони мали рацію. Залишилося дочекатися цієї дати, щоб на власні очі побачити все, що японська корпорація називає «майбутнім відеоігор».

Читайте також  Apple прибере зарядний пристрій і навушники з комплекту iPhone 12

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут