Плеяда чуток, що супроводжували презентацію PlayStation 5 ще з кінця минулого року, нарешті зникла: Sony офіційно оголосила дату івенту. Ми побачимо одну з головних консолей наступного покоління менше ніж через тиждень.

Компанія Sony увійшла, що називається, «з ноги». Свою презентацію вона впевнено називає «майбутнім відеоігор». Однак подібні гучні слогани не в новинку для ігрової індустрії. Кожен великий анонс нині супроводжується словами «бездоганний», «приголомшливий», «ідеальний» – і іншими епітетами, які не завжди відповідають дійсності. Однак Sony напевно зробила висновки з помилок PR-кампанії Xbox Series X і здивує так, як не вийшло у Microsoft .

Презентація PlayStation 5 стартує в четвер, 4 червня, о 22:00 за київським часом. Подивитися її можна буде по цьому посиланню . Саме початок червня передбачали всі імениті інсайдери протягом останніх місяців, і вони мали рацію. Залишилося дочекатися цієї дати, щоб на власні очі побачити все, що японська корпорація називає «майбутнім відеоігор».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут